Děti v ohrožení

Hodnocení uživatelů:  / 1

Vážení přátelé našeho, vašeho sdružení, opět jsem zde, abych se s vámi podělil o velice zajímavé a důležité téma, týkající se našich dětí. Jedná se o ztracené, pohřešované, zneužívané děti a děti v ohrožení. Na toto téma je mnoho diskusí a v současné době je i mnoho  profesionálních, dobrovolných organizací, které se touto problematikou zabývají a svou činností pomáhají, jak policii ČR, dalším státním orgánům a organizacím, tak i samozřejmě postiženým rodičům.

Číst dál...

K zamyšlení ??

Hodnocení uživatelů:  / 2

Vážení  přátelé našeho Vašeho sdružení,  tímto článkem reaguji na otřesnou a lidsky pro mne nepochopitelnou událost, která se stala v Jihlavě, konkrétně brutální vraždy teprve 15 leté  Petry. Každý z nás jako rodič, ale i člověk si položí otázku je toto vůbec možné? Co vede takto mladé lidi k takovémuto jednání a je vůbec občan chráněn před takovými lidmi?

Číst dál...

Hloupost či lhostejnost?

Hodnocení uživatelů:  / 3

Vážení přátele našeho Vašeho sdružení, nad názvem tohoto článku jsem přemýšlel již nějaký čas. Ale vzhledem k tomu, že jsem člověk, který nazývá věci pravým jménem a uvědomuji si realitu, která je taková, jaká je, bez ohledu na to, zda se mi to líbí či nikoliv, rozhodl jsem se pro tento název.

Číst dál...

Rodiče na pospas zlovůle vlastních dětí

Hodnocení uživatelů:  / 4

Vážení přátelé našeho Vašeho sdružení,
opět nastal čas, abych se s Vámi podělil dle mého názoru o téma,ke kterému by se měla zaměřit nejen naše pozornost, ale zejména pak pozornost státních orgánu, soudů a vlády.

Číst dál...

Další rána nejen pro prvňáčky aneb „propopulační politika“ současné vlády

Hodnocení uživatelů:  / 4

Ten začátek září! Jakou jen má poetickou příchuť. Alespoň pro rodiče, které vedou poprvé do školy prvňáčka. Je to začátek nové životní etapy každého dítěte. Čas her pomalu končí a dětem začínají povinnosti. Nejen pro děti, ale samozřejmě i pro rodiče, kteří moc dobře ví, co vše je třeba zařídit, když jejich ratolesti nastupují do první třídy.

Číst dál...

Rozpory dnešní doby

Hodnocení uživatelů:  / 2

Už ani vouchery a turisté nedokáží zaplnit oblíbené hospůdky vyprázdněné děravější kapsou a „blbou náladou“ občanů, včetně těch mladších… V hlavě mají otázky, na které čekají odpověď.

Číst dál...

Užijte si vánoční svátky, bude hůř...

Hodnocení uživatelů:  / 2

Tedy ne že bych byl rád v roli sýčka, ale schválený vládní balík reforem se rodin s dětmi dotkne skutečně mrazivým prstem... A není to jen blížící se zimou. Snahy vylepšit si příjmovou část rozpočtu zvyšováním nepřímých daní totiž dopadne převážně na středně a nízkopříjmové skupiny obyvatel - a dle statistického rozložení tam naprostá většina mladých rodin s dětmi patří... A to nepočítám neúplné rodiny... 

Číst dál...

Další informace