Dobrovolníci

Do našeho týmu hledáme dobrovolníky, kteří by měli zájem o práci dobrovolného zdravotního záchranáře. Jedinou podmínkou je chuť pomoci lidem v nouzi a všem kdo ji potřebují. Informace najdete v kategorii  dobrovolný záchranář DZZP.

Členové týmu

 

 

Vedoucí týmu DZZP

Otto Benyovszki

 

 

 

 

 

Tel:+420601593311

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SKYP: dispecink.dzzp

 

 

 

 

 

Dobrovolnik záchranář

Vážení přátelé našeho Vašeho sdružení,

Tak jsem se opět po delší odmlce rozhodl se svámi podělit o aktivitu, kterou by sme v našem, vašem sdružení rádi realizovali. Dříve než tak učiním mi dovolte, abych nám všem v tomto novém roce 2014 popřál hlavně hodně zdraví a pevné nervy, které budeme jistě všichni potřebovat. Každý znás denně vidí v televizi, či slyší v rádiu informaci o tom, že se stratilo či pohřešuje nějaké dítě, nebo jiná osoba z řad seniorů. Každý rodič, ale i člověk si jistě dovede představit, co prožívá rodina, kterou takováto nepříjemnost postihla

Číst dál: Dobrovolnik záchranář

Žádost o pomoc - Sponzorský dar

Vážení přátelé našeho Vašeho sdružení,

V předešlém článku nazvaném dobrovolník záchranář, sem Vás informoval o naší aktivitě vytvořit dobrovolný zdravotní záchranný tým, který by v rámci svých možností se podílel na pomoci při pátrání po pohřešovaných a ztracených osobách.  Naší snahou je poskytnout těmto osobám účinnou a kvalifikovanou odbornou pomoc. A proto je třeba, aby i náš tým byl vybaven potřebným zdravotním a jiným technickým materiálem.

Číst dál: Žádost o pomoc - Sponzorský dar