Aktuality

Klidné vánoční svátky a šťastný nový rok

Hodnocení uživatelů:  / 2

Všem rodičům a dětem přejeme klidné vánoční svátky plné splněných přání a pohody a do nového roku 2013 (navdzory 13 na konci) hodně zdraví, štěstí, vzájemné lásky a úcty a taktéž úspěchů.

Projekt "SOLANA - S.O.S Centrum

Hodnocení uživatelů:  / 5

Vážení přátelé našeho vašeho sdružení, 

nastal čas, abych se s vámi podělil o zajímavý projekt, který jsem nazval „ SOLANA- S.O.S Centrum“. Jistě si asi řeknete, kde jsem přišel k takovémuto názvu. Vysvětlení je jednoduché a myslím, že mi dáte za pravdu, že i praktické. Mě samotného napadl tento název časně ráno, když jsem nemohl spát, a tak sem přemýšlel, jak se tento projekt bude jmenovat. A v tom mě to napadlo? SOLANA je název, který se skládá z prvních dvou písmen slov „ Solidarita, Láska, Naděje“. Myslím tedy, že tento název je jistě na místě. O jaký projekt se tedy jedná a o co vlastně jde.

Číst dál...

Pomoc mateřské školce

Hodnocení uživatelů:  / 1

Ne každá veřejná mateřská školka je plně vybavena moderní technikou. Na řadě z nich je problém zajistit i větší množství kopií pracovních listů pro děti, a to se nebavíme o polobarevných omalovánkách, ale černobílých A4. A co teprve, když dosluhující analogová kopírka skutečně "doslouží"?

Číst dál...

Sdružení zahajuje činnost

Hodnocení uživatelů:  / 2

13. října 2011 se sešla ustavující členská schůze sdružení, která potvrdila členský status zakládajícím členům sdružení - členům přípravného výboru. Bylo taktéž potvrzeno aktuální znění stanov. Členové zvolili výbor sdružení a revizora, následně výbor vybral ze svého středu předsedu občanského sdružení - Zdeňka Štefka a pokladníka - Ottu Benyovszkého.

Číst dál...

První kroky jsou za námi

Hodnocení uživatelů:  / 0

30. září 2011 vzniklo občanské sdružení Rodiče nejen dětem.  MV ČR zaregistrovalo naše stanovy a přidělilo nám IČO. Nyní nás čeká členské schůze, kde by mělo dojít k povrzení stanov, přijetí případných nových členů a volba statutárních orgánů.